Zapisy i udział w kursach

Aby brać udział w kursach udostępnianych na platformie musisz posiadać konto (zobacz Konto w systemie). Następnie przechodząc do Kategorii kursów:

  1. Wybierz kurs, który Cię interesuje, bądź którego szukasz.
  2. Kursy mogą być dostępne ogólnie bądź zabezpieczone hasłem.
  3. Jeżeli zostaniesz poproszony(a) o podanie hasła (klucza dostępu) do kursu - wpisz hasło (otrzymane od nauczyciela). W ten sposób zostaniesz również zapisany na ten kurs.
  4. Podanie hasła jest wymagane tylko podczas pierwszego logowania się do kursu.
  5. Aby ponownie uzyskać dostęp do kursów (na które już się zapisałeś) konieczne będzie jedynie zalogowanie się do systemu.
  6. W momencie gdy jesteś już zapisany do kursów, nazwy ich będą również dostępne w bloku Moje kursy (widocznym po zalogowaniu).

Z kursu uczestnik może samodzielnie się wypisać korzystając z opcji Wypisz mnie z…, (dostępnej w obszarze kursu). Natomiast jeżeli ta opcja jest niewidoczna - oznaczać to będzie, że uczestnik zostanie automatycznie systemowo usunięty z kursu, co nastąpi po długim okresie nielogowania się do tego kursu (powyżej 360 dni).W każdym momencie kontaktując się administratorem bądź prowadzącym nauczycielem możesz zostać wypisany z kursu.


Uwaga!

Jeżeli jesteś studentem wydziału na którym Wirtualny Kampus nie jest jeszcze wykorzystywany, opowiedz o tym projekcie swoim nauczycielom z którymi masz zajęcia.


Last modified: niedziela, 31 marzec 2013, 11:45